برای عضویت در کانال سیگنال VIP لطفا هزینه اشتراک خود را طبق تعرفه های زیر به صورت تتر در شبکه (TRC-20) به آدرس ولت زیر واریز و سپس تصویر رسید واریز یا TXID را فرم زیر یا در تلگرام به آیدی forsatplus_support@ ارسال کنید تا بلافاصله در کانال عضو شوید.

TRK4saiAr5A3Du1ekK1agz8zzGUe8zJdzo

ثبت اطلاعات پرداخت :

پس از واریز هزینه اشتراک٬تصویر رسید یا TXID واریز خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کمتر از چند دقیقه در تلگرام عضو کانال شوید.

چنانچه سوالی داشتید در تلگرام با آیدی forsatplus_suppoert@ در ارتباط باشید.

۱.اينجانب تمامي قوانين كانال تلگرامي فرصت پلاس را كه شامل عدم کپی، اسكرين شات و فوروارد سیگنال هاست را مي‌پذیرم.

۲.از تمام سود و ضرر های بازار ارز های دیجیتال آگاهی کامل داشته و با تمایل خود وارد ترید می‌شوم.

۳. تحت هیچ شرایط در هیچ سیگنالی بیشتر از ۵ درصد سرمایه خود را قرار نخواهم داد.

۴. آموزش هایی که در کانال آموزشی fp_education@ قرار گرفته را مطالعه خواهم کرد.

۵.اطلاع دارم که ایران توسط سایت بایننس تحریم ایران هست و اگر ip ایران توسط وبسایت های بیتمکس و بایننس شناسایی شود حسابم بلاک خواهد شد و فقط با احراز هویت قابل برگشت خواهد بود.

۶.اگر قرار است از VPN استفاده کنم حتما قبل از ورود به سایت بیتمکس و بایننس، IP خود را در سایت Myip.com چک خواهم کرد تا مطمئن شوم از ایران ثبت نشده باشد.

۷. می‌دانم که اگر تمایل به سود خوب داشته باشم نیاز هست تا در همه ی سیگنال ها وارد شده و بصورت انتخابی وارد سیگنال ها نشوم.

۸. هیچوقت وارد سیگنالی که تارگت زده نمی‌شوم.

۹. چت هیستوری تلگرام شما به عنوان مرجع اطلاعات شما از جمله پرداخت، زمان پرداخت، شماره و اطلاعات دیگر محسوب می شود و در صورت هرگونه تغییر و یا حذف در این اطلاعات از سوی شما، بدون اخطار قبلی دسترسی شما قطع خواهد شد.