یه کانال سیگنال اختصاصی برای خودت داشته باش و با فروش اشتراک ازش کسب درآمد کن.

مدیریت صفر تا صد کانال سیگنال اختصاصی شما توسط تیم فرصت پلاس

فقط با ماهیانه ۳۹۹ دلار

گروه فرصت پلاس برای اولین بار در ایران فرصتی را برای شما و تمام علاقه مندان به حوزه کریپتوکارنسی فراهم کرده تا بتوانید با راه اندازی یک کانال سیگنال اختصاصی برای خودتان از فروش اشتراک های آن درآمد دلاری کسب کنید.

برای این کار شما به هیچگونه دانش و تخصصی در این حوزه نیاز نخواهید داشت و تمام کارهای راه اندازی و مدیریت کانال شما توسط تیم فرصت پلاس انجام خواهد شد و تمام درآمد های فروش اشتراک کانال نیز برای شما خواهد بود.

روند کار به چه صورت است؟

فقط کافیست یک کانال در تلگرام با نام دلخواه خود ایجاد کنید و یک دسترسی admin برای ما تعریف کنید.

تمام مراحل مدیریت کانال شما شامل (سیگنال دهی٬مدیریت اعضا٬تحلیل های اختصاصی و پشتیبانی اعضای کانال شما) به صورت ۲۴ ساعته توسط تیم فرصت پلاس انجام خواهد شد.

تنها کاری که شما باید انجام دهید پیدا کردن کاربر برای کانال تان میباشد که با روش های مختلف و ساده ای میتوانید این کار را انجام دهید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

هزینه مدیریت کانال چقدر است؟

تیم فرصت پلاس برای مدیریت کامل کانال شما شامل (سیگنال دهی٬مدیریت اعضا٬ارائه تحلیل های اختصاصی و پشتیبانی اعضا) ماهیانه مبلغ ۳۹۹ دلار دریافت خواهد کرد.

لازم به ذکر است که با یک حساب کتاب سرانگشتی درخواهید یافت راه اندازی این سیستم و استخدام تحلیلگر و پرسنل به صورت ۲۴ ساعته هزینه ای به مراتب بالاتر خواهد داشت که تیم فرصت پلاس در بالاترین کیفیت تمام اینکار ها را با هزینه ای بسیار کمتر انجام خواهد داد.

درآمد ماهیانه این کار چقدر است؟

درآمد شما بستگی به تعداد اعضای کانال شما خواهد داشت هر چقدر که اعضای بیشتری داشته باشید درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه اشتراک ماهیانه طبق تعرفه فرصت پلاس ماهیانه ۴۹ دلار میباشد که شما فقط با حذب ۸ کاربر به صورت ماهیانه هزینه ای مدیریت کانال خود را به دست خواهید آورد و از کاربر ۸ ام به بعد تماما برای شما سود خواهد بود.

به طور مثال شما با جذب ۳۰ عضو ثابت ماهیانه حدود ۱۵۰۰ دلار درآمد به صورت ماهیانه خواهید داشت که از میزان ۱۱۰۰ دلار سود یا درآمد خالص شما خواهد بود.

شما با تلاش و تبلیغات مستمر میتوانید تعداد بسیار بیشتر از مثال بالا جذب کنید.با حذب ۱۰۰ کاربر درآمد ماهیانه شما بالای ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است که کاربران هزینه های اشتراک کانال را مستقیما به آدرس ولت شما به صورت تتر واریز خواهند کرد و تیم ما هیچ دخل و تصرفی در درآمد های شما نخواهد داشت.

مزایای این کار چیست؟

درآمد بالا و دلاری٬راحت و بدون دردسر٬بسیار ترند و پر مخاطب٬از سراسر جهان

اگر شما هم علاقه مند هستید تا از طریق یک کسب و کار اینترنتی درآمد داشته باشید و حتی در زمان خواب هم کسب درآمد کنید این شغل مناسب شماست.از آنجا که مدیریت کانال بر عهده ماست هیچ زمانی از شما نمیگیرد و در عوض درآمد بسیار بالایی که روز افزون و نامحدود است را برای شما ایجاد میکند این کار سقف ندارد و درآمد شما میتواند ماهیانه بالای صد میلیون تومان باشد.

برای شروع این کار شما نیاز به خرید لپتاپ یا تجهیزات خاصی ندارید و هزینه ای که برای مدیریت کانال می کنید به مراتب پایین تر از راه اندازی هر کسب و کار دیگری خواهد بود.

یک نکته جذاب دیگر این است که این یک کسب و کار بین المللی و بدون مرز است و کاربران شما میتوانند از سراسر دنیا باشند و آن ها به راحتی میتوانند از طریق تتر (USDT) هزینه اشتراک خود را به شما پرداخت کنند.

همچنین اگر شما خودتان در بازار معاملات رمز ارز ها فعالیت میکنید میتوانید از سیگنال های کانال خودتان نیز استفاده کنید و سرمایه خودتان را چند برابر کنید.اگر از اعضای کانال سیگنال VIP ما هستید قطغا این موضوع را میدانید.

پس این یک تیر و صد نشان است و شما در این سرمایه گذاری ۱۰۰٪ برنده هستید.

چگونه کاربر جذب کنم؟

همانطور که شاهد هستید این روز ها افراد بسیار زیادی در حوزه رمز ارز ها فعالیت میکنند و این موضوع روند جذب کاربر را برای شما بسیار راحت تر کرده است برای جذب کاربر برای کانال اختصاصی خودتان از روش های مختلفی میتوانید بهره بگیرید و این به خلاقیت شما نیز بستگی دارد ما در ادامه چند روش را که با استفاده از آن ها میتوانید برای کانال خود جذب کاربر کنید را شرح میدهیم.استراتژی شما میتواند بدین صورت باشد که به هر کاربر یک اشتراک رایگان چند روزه (مثلا ۴۸ ساعت) برای تست کانال دهید تا کانال شما را بررسی کند و بعد از بررسی اشتراک تهیه کند با این روش هم کاربران راحت تر به شما اعتماد میکنند و هم افراد بیشتری جذب کانال شما میشوند

از آن جا سیگنال های ارائه شده توسط تیم فرصت پلاس بسیار دقیق و پر سود میباشند کاربران ترغیب به تهیه اشتراک میشوند.

۱.پیج اینستاگرام :

اگر شما یک پیج فعال و پرکاربر در اینستاگرام دارید که این یک امتیاز بسیار خوب برای شما محسوب میشود شما میتوانید از آن برای تبلیغات کانال خود استفاده کنید.اگر پیج فعال ندارید میتوانید با ساخت یک پیج و تبلیغات آن در پیج های دیگر به راحتی برای کانال خود کاربر جذب کنید.

۲.تبلیغات در تلگرام:

در تلگرام نیز از روش های مختلف میتوانید این کار را انجام دهید به طور مثال با ساخت یک کانال عمومی رایگان و ارسال یک سیگنال روزانه در آن کاربران را تشویق به تهیه اشتراک کنید…همچنین میتوانید کانال عمومی خود را در کانال های دیگر نیز تبلیغ کنید.

همچنین میتوانید با عضویت رایگان در گروه های عمومی کریپتو ایرانی و خارجی تبلیغات کانال خود را انجام دهید یا مستقیما وارد پی وی افراد شوید و به آنها یک اشتراک تست چند روزه دهید تا کانال شما را تست کنند.همانطور که گفتیم خیلی از افراد بعد از تست کانال و کسب سود به شما اعتماد میکنند و اشتراک تهیه میکنند.

۳.تبلیغات در وبسایت

اگر شما دانش طراحی وبسایت با وردپرس یا سیستم های دیگر را دارید میتوانید با ساخت یک وبسایت و سئو آن افراد زیادی را جذب کانال خود کنید.

۴.تبلیغات در بستر های دیگر:

همانطور که پیش تر نیز گفتیم روشهای تبلیغات به خلاقیت شما نیز بستگی دارد٬روش های گفته شده در بالا همگی قبلا توسط تیم فرصت پلاس امتحان شده و آزمون خود را پس داده اند حتما شما نیز از طریق یکی از همین روش ها با ما آشنا شده اید.

گفتنیست تیم فرصت پلاس در تمام مراحل در کنار شماست و تمام تجارب و دانش خود را برای جذب کاربر در اختیار شما خواهد گذاشت.

 

قوانین :

تعرفه های عضویت کانال شما حتما می بایست طبق تعرفه های فرصت پلاس یا بیشتر باشد و دریافت هزینه کمتر از تعرفه های فرصت پلاس امکان پذیر نمیباشد.

در روز هایی که بازار ریزشی باشد سیگنال های کمتری در کانال قرار داده خواهد شد و تعداد سیگنال ها بستگی به وضعیت بازار دارد.

حداقل میزان همکاری ۳ ماه می باشد و ۱۰ روز قبل از اتمام اشتراک باید تمدید خود را انجام دهید.

 

تهیه اشتراک :

برای تهیه اشتراک کانال سیگنال اختصاصی٬مبلغ 399 تتر (USDT) را به آدرس ولت زیر روی شبکه TRC20 واریز کنید و سپس تصویر رسید واریز خود را در تلگرام به آیدی @forsatplus_support ارسال کنید تا هماهنگی های لازم بلافاصله با شما انجام شود.

آدرس ولت تتر (USDT) روی شبکه TRC20 :

TRK4saiAr5A3Du1ekK1agz8zzGUe8zJdzo

چنانچه در این باره سوالی داشتید در تلگرام با آیدی @forsatplus_support در ارتباط باشید.