دوره ریاضی دوره ابتدایی،متوسطه اول و متوسطه دوم (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
  • تدریس مفهومی و جز به جز دروس ریاضی
  • بهبود نمرات درسی دانش آموزان
  • افزایش اعتماد به نفس
  • علاقه مندسازی دانش آموزان به مسائل درسی
  • تخفیف به دانش آموزان در صورت چند نفره بودن کلاس
  • امکان برگزاری کلاس هم در محل دانش آموز و هم در محل مدرس
6,000,000 تومان

دوره ریاضی دوره ابتدایی،متوسطه اول و متوسطه دوم در تهران (کلاس حضوری)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره تدریس خصوصی درس ریاضی دوره ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم به صورت حضوری در ۳۰ جلسه یک…
6,000,000 تومان

دوره‌ی ابتدایی هم برای والدین و هم دانش آموزان دوره‌ی پر استرس و تکاپویی است. چرا که دانش آموزان و والدین هنوز تجربه‌ی لازمه را نداشته و این امر، و ممکن است منجر به ایجاد مشکلات یادگیری در دانش آموزان این دوره شود. (بنا به دلایل مختلفی مانند بازیگوشی، عادت نداشتن به درس و مدرسه و… .) از این رو خیلی از والدین و دانش آموزان برای مقابله و رفع این مشکلات، به شرکت در دوره‌های آموزش دروس ابتدایی روی می‌آورند.

آموزش به کودکان در این دوره، فقط محدود به شاخص‌های علمی نمی‌شود. بلکه یک آموزش مناسب هم از نظر علمی و هم از نظر فن بیان و تدریس باید مناسب باشد.
از این رو، پیدا کردن دوره های آموزش دروس ابتدایی مناسب کار دشوارتری به نظر می‌رسد و باید فیلترهای گوناگونی را برای پیدا کردن بهترین مورد، اعمال کرد.

در این راستا، ما در فرصت پلاس، بخشی را به دوره های آموزش دروس ابتدایی اختصاص داده‌ایم تا با جمع کردن بهترین‌ها در یک مکان، کار را برای دانش آموزان و والدینشان راحت‌تر کنیم.

بنابراین اگر به دنبال دوره‌های مناسب هم از نظر علمی و هم از نظر تدریس هستید؛ کافی است با توجه به شرایط و سطح فرزندتان دوره‌ی مدنظرتان را برگزیده و در آن ثبت نام کنید.
با شرکت در این دوره‌ها دیگر نیازی نیست نگران سطح علمی و ضغیف بودن پایه‌ی علمی فرزندتان باشید.
پس از مدتی نیز، در صورت تمرین کافی و شرکت در تمامی جلسات به صورت منظم، روند رشد فرزندتان را مشاهده خواهید کرد و دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

پس فرصت را از دست و همین حالا فرزندتان را در کلاس موردنیازش، ثبت نام کنید.