!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

یکی از زیبایی‌های ایران صنایع دستی آن می‌باشد که هم در داخل و هم خارج کشور طرفداران زیادی داشته و بازار خاص خود را دارد. به همین جهت، این صنعت برای علاقه مندان به آموزش هنر و ظرافت، یکی از راه‌های فوق العاده برای کسب و کار و درآمدزایی می‌باشد. از این رو، این افراد در قدم اول، به دنبال آموزش صنایع دستی موردعلاقه خود می‌‌روند و پس از آن برای درآمد زایی مناسب باید به سراغ آموزش کسب و کار بروند.

در تعریف کلی تلفیق هنر دست و استفاده از ابزارهای بومی و سنتی در خلق یک اثر را صنایع دستی می‌نامند.و هر منطقه با توجه به شرایط جغرافیایی و فرهنگی خودش، صنایع دستی خاص خودش را دارد.

انواع صنایع دستی در ایران، عبارتند از:

صنایع دستی بافت و نساجی
رودوزی های سنتی
صنایع دستی سنگی
صنایع دستی نگارگری
صنایع دستی چاپ سنتی
صنایع دستی چرم
صنایع دستی رنگ سازی و رنگرزی سنتی
صنایع دستی پوشاک سنتی
صنایع دستی فرش
صنایع دستی فلزی
صنایع دستی مینا کاری
صنایع دستی سفالگری
صنایع دستی آبگینه
صنایع دستی چوبی
صنایع دستی حصیربافی
صنایع دستی نمدمالی
صنایع دستی پوستین سازی

با گذر زمان و گسترش اینترنت و… این صنایع دیگر انحصاری نبوده و شما در هر کجای ایران که باشید، می‌توانید به آموزش صنایع دستی دلخواهتان پرداخته و با ساخت و فروش آن، درآمدزایی کنید.

تنها کافی است با توجه به منابع در دست، شرایط و استعدادهایتان، صنعت موردعلاقه و مناسب خود را برگزیده و حتی در مورادی، کار خود را در خانه شروع کنید.

نکته حائز اهمیتی که در این راستا باید به آن توجه کنید، این است که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری بوده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

ما برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

در نهایت، مطمئن باشید در صورت تلاش، اختصاص وقت کافی و تمرین زیاد، می‌توانید در این مسیر موفق شده و کارهای خود را به فروش برسانید.

پس اگر آماده هستید تا با همت و اشتیاق خود به دنیای هنر و صنایع دستی بپیوندید، ثبت نام کرده و با شرکت در دوره های آموزش صنایع دستی دلخواهتان در فرصت پلاس، از استعداد خلاق خود بهره‌برداری کنید.