آموزش مقدماتی پداگوژی پیانو (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

دوره مقدماتی روش تدریس پیانو «پداگوژی پیانو» و روش تدریس پیانو کودک برای علاقمندان به یادگیری علم روش آموزش پیانو…

1,500,000 تومان

آموزش صفر تا صد تنبک نوازی (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

به استحضار هنرجویان گرامی میرسانم که دوره تنبک نوازی از مقدماتی تا پیشرفته هست و در ترمهای اولیه ک تعداد…

640,000 تومان

آموزش مقدماتی پیانو (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
  • شناخت ساز و اجرای قطعات ساده
  • شناخت تئوری موسیقی (ریتم ،نت ،فواصل،سازشناسی)
700,000 تومان

آیا دیگر می‌خواهید تنها فقط شنونده موسیقی نباشید؟ آیا به جای اینکه  اجراهای سازندگان حرفه‌ای را تماشا کنید، می‌خواهید خودتان به عنوان یکی از آنها ایستاده و به زبان موسیقی حرف بزنید؟ اگر به دنبال یادگیری ساز و دنیایی از آهنگسازی و اجرا هستید، دوره های آموزش ساز ما به شما کمک می‌کنند تا به عنوان یک موسیقی‌دان حرفه‌ای شروع به کار کنید.

در دوره‌های ما، شما با تکنیک‌های اساسی و پیشرفته نواختن ساز مورد علاقه‌تان آشنا می‌شوید. دوره های آموزش ساز ما شامل آموزش‌های مختلفی چون آموزش گیتار و آموزش پیانو تا ویولن و سازهای دمیدنی مانند فلوت و ساکسوفون یا سازهای کوبه‌ای مانند آموزش تنبک و… می‌شود. هر دوره به شما امکان می‌دهد تا تکنیک‌ها، مهارت‌های ریتمیک، و نحوه تفکیک صداها را یاد بگیرید.

همچنین ما در فرصت پلاس بستری را فراهم کرده‌ایم تا هرفردی با هر سطح و شرایطی بتواند به دنبال آموزش هنر مورد علاقه خود رفته و به یادگیری آن بپردازد.

دوره‌های فرصت پلاس، شامل تمامی سازها بوده و از نظر نوع و سطح برگزاری با یک دیگر متفاوت می‌باشند، تا شما بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تمرین‌های منظم و پیوسته، می‌توانید به یک نوازنده‌ی حرفه‌ای تبدیل شده و ساز موردعلاقه‌تان را به زیبایی و راحتی بنوازید.

پس از اتمام دوره‌های ما، شما آماده‌اید تا به عنوان یک موسیقی‌دان مستقل، نوازنده در گروه‌های موسیقی، یا حتی یک آهنگساز خلاق فعالیت کنید. ما به شما اعتماد به نفس و ابزارهای لازم را می‌دهیم تا در دنیای موسیقی به عنوان یک صدایی منحصر به فرد شناخته شوید. به عنوان موسیقی‌دانی موفق، با ما همراه شوید و دوره های آموزش ساز را از دست ندهید.