!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

مدریت به کارگیری علم و هنر در هماهنگی و هدایت منابع مالی یا انسانی و یا هر دو، در رسیدن به هدف با حداکثر کارایی است. در تعریف مدیریت فوق از ترکیب علم و هنر استفاده نموده‌ام.
واقعیت این است که علیرغم اینکه در تعریف مدیر و مدیریت می‌گویند بخشی از مدیریت ذاتی است و بخشی اکتسابی است. اما من معتقدم که بخش ذاتی آن هم قابل یادگیری است. اگر قبلا می‌گفتند مدیریت ذاتی است، به این دلیل بود که شناخت از انسان ها تا حد دانش امروز بشر نبود. اما اکنون دیگر شناخت بسیار عمیق تر شده است و مدیریت هم تبدیل به یک دانش آموختنی شده است.

تنها چیزی که به شما بستگی دارد هنر استفاده از این علم است. اینکه شما چطور این علم را بکار می‌گیرید تفاوت عمیقی بین شما و دیگر مدیران ایجاد می‌کند.
1. مدیریت استراتژیک

2. مدیریت فروش

3. مدیریت بازاریابی

4. مدیریت روابط عمومی

5. مدیریت عملیات

6. مدیریت زنجیره تأمین

7. مدیریت تدارکات

8. مدیریت مالی و حسابداری

9. مدیریت منابع انسانی

10. مدیریت فناوری اطلاعات

11. مدیریت تحقیق و توسعه

12. مدیریت مهندسی

13. مدیریت برنامه

14. مدیریت پروژه

15. مدیریت ریسک

16. مدیریت تغییر

17. مدیریت کیفیت

18. مدیریت نوآوری

19. مدیریت طراحی

20. مدیریت تسهیلات

21. مدیریت دانش

تنها کافی است با توجه به منابع در دست، شرایط و استعدادهایتان، صنعت موردعلاقه و مناسب خود را برگزیده و حتی در مورادی، کار خود را در خانه شروع کنید.

نکته حائز اهمیتی که در این راستا باید به آن توجه کنید، این است که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری بوده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

ما برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

در نهایت، مطمئن باشید در صورت تلاش، اختصاص وقت کافی و تمرین زیاد، می‌توانید در این مسیر موفق شده و کارهای خود را به فروش برسانید.

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان.