آموزش پیشرفته مدیریت استراتژیک بازاریابی (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

مدیریت بازاریابی امروزه جایگاه استراتژیک را یافته است. ابعاد مختلف مدیریت بازاریابی با رویکرد استراتژیک بسیار هیجان انگیز و هوشمندانه…

700,000 تومان

آموزش پیشرفته مدیریت فروش در کسب و کارهای B2B (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

فروش کالای صنعتی به شرکتها و سازمانها بسیار متفاوت از فروش چیپس و پفک یا اصطلاحا کالای سریع مصرف هست.…

1,000,000 تومان

آیا شما به دنبال افزایش مهارت‌ها و دانش خود در حوزه مدیریت هستید؟ آیا می‌خواهید به یک مدیر موفق و متخصص تبدیل شوید؟ اگر پاسختان بله است، دوره‌های آموزش مدیریت فرصت پلاس را از دست ندهید.

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها برای موفقیت یک بیزینس، مدیریت آن است و از این رو یکی از مهم‌ترین بخش‌های آموزش کسب و کار در کنار آموزش سئو ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ، آموزش بازاریابی و آموزش فروش ، یادگیری مدیریت است.

واقعیت این است که علیرغم اینکه می‌گویند بخشی از مدیریت ذاتی است و بخشی اکتسابی است. اما ما معتقد هستیم که بخش ذاتی آن نیز قابل یادگیری است. اگر قبلا می‌گفتند مدیریت ذاتی است، به این دلیل بود که شناخت از انسان ها تا حد دانش امروز بشر نبود. اما اکنون دیگر شناخت بسیار عمیق تر شده است و مدیریت هم تبدیل به یک دانش آموختنی شده است.
تنها چیزی که به شما بستگی دارد هنر استفاده از این علم است. اینکه شما چطور این علم را بکار می‌گیرید تفاوت عمیقی بین شما و دیگر مدیران ایجاد می‌کند.

در فرصت پلاس بخش‌های متنوعی برای آموزش مدیریت وجود دارد که شما با توجه به حوزه فعالیتیتان باید یکی از آن‎ها را انتخاب کنید.

این بخش‌ها عبارتند از:

1. مدیریت استراتژیک

2. مدیریت فروش

3. مدیریت بازاریابی

4. مدیریت روابط عمومی

5. مدیریت عملیات

6. مدیریت زنجیره تأمین

7. مدیریت تدارکات

8. مدیریت مالی و حسابداری

9. مدیریت منابع انسانی

10. مدیریت فناوری اطلاعات

11. مدیریت تحقیق و توسعه

12. مدیریت مهندسی

13. مدیریت برنامه

14. مدیریت پروژه

15. مدیریت ریسک

16. مدیریت تغییر

17. مدیریت کیفیت

18. مدیریت نوآوری

19. مدیریت طراحی

20. مدیریت تسهیلات

21. مدیریت دانش

علاوه بر این ما مهارت‌های تاثیر گذار دیگری در زمینه موفقیت در مدیریت مانند آموزش آفیس ، آموزش تیم سازی ، آموزش فن بیان ، آموزش رفتارشناسی و… برای شما تدارک دیده‌ایم.

همچنین برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های آموزش مدیریت متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

تنها کافی است با توجه به منابع در دست، شرایط و استعدادهایتان، صنعت موردعلاقه و مناسب خود را برگزیده و حتی در مورادی، کار خود را در خانه شروع کنید.

نکته حائز اهمیتی که در این راستا باید به آن توجه کنید، این است که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری بوده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

در نهایت، مطمئن باشید در صورت تلاش، اختصاص وقت کافی و تمرین زیاد، می‌توانید در این مسیر موفق شده و کارهای خود را به فروش برسانید.

پس فرصت را از دست نداده و همین حالا در دوره موردنیاز خود شرکت کرده و به یکی از بهترین‌ها در حوزه کاری خود تبدیل شوید.