!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

اگر امروزه بخواهید وارد دنیای استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نو شوید، لازم است بدانید، یکی از ابتدایی‌ترین آموزش‌های مورد نیازتان، آموزش بازاریابی و آموزش فروش است.
تفاوتی ندارد که می‌خواهید به عنوان یک بازاریاب وارد یک بیزنس شوید، یا به عنوان یک طراح سایت و یا هر جایگاه شغلی دیگر، در هر حال، نیاز دارید تا ارتباط عمیقی با بخش مارکتینگ آن بیزینس برقرار کنید.

یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین مفاهیم در دنیای کسب و کار، بازاریابی بوده که تعاریف مختلفی دارد. تقریباً ازای هر متخصص بازاریابی معروف، یک تعریف جداگانه برای بازاریابی داریم!
اما تمامیشان، حول یک مفهوم ثابت می‌چرخند:

بازاریابی فرایندی است که هدفش پیدا کردن مخاطبان و مشتری‌های بالقوه و احتمالی یک برند و جذب آن‌ها به محصولات و خدمات برند است.

از دیگر مفاهیم رایج‌ و اساسی موجود در این زمینه، فروش است.
فروش را می‌توان یکی از اصلی‌ترین مباحث در زمینه کسب و کار‌ها دانست. چرا که این موضع نه تنها بر روی کسب و کار‌ها، بلکه بر روی زندگی مردم نیز به نوعی تأثیر‌گذار می‌باشد.
امروزه فروش، با توجه به گسترش و تنوع بوجود آمده در دنیای ارتباطات، انواع مختلفی یافته است.

با توجه به نکات فوق، برای یادگیری این دو مفهوم مهم، دوره های مختلف آموزش بازاریابی و آموزش فروش وجود دارد.
به همین دلیل، نکته قابل توجه این است که، حتماً قبل از ثبت نام، دوره‌ی مناسب خودتان را پیدا کنید.

همچنین، لازم است بدانید، هر چه اعم از پول، زمان و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری به حساب آمده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

ما برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید با توچه به شرایط مالی و زمانیتان و سطح دانشتان در این حوزه، بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

بدون شک، در صورت تلاش و تمرین مستمر و کافی و به کمک دوره‌های آموزش بازاریابی و آموزش فروش فرصت پلاس، می‌توانید به هدفتان رسیده و به راحتی جذب بازار کار شوید.