آموزش سئو در اصفهان
10%
تخفیف

دوره آموزش سئو در اصفهان (کلاس حضوری)

بدون امتیاز 0 رای
مدرس: محسن رجبی

یادگیری سئو به صورت حرفه ای

8,100,000 تومان
68%
تخفیف

دوره بهینه سازی صفحات برای گوگل (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
مدرس: محسن رجبی

در این دوره یاد میگیرد چگونه صفحات سایت را برای گوگل بهینه سازی کنید با این هدف که دقیقا موضوع…

190,000 تومان

این که همه‌ی سایت‌ها و کسب و کار‌های اینترنتی به سئو نیاز دارند کاملاً بدیهی و واضح است. کسب رضایت کاربر و موتور‌های جستوجو دو عاملی است که یک سایت را به موفقیت نزدیک می‌کند. و سئو مهم‌ترین عامل تاثیر گذار بر روی ین دو فاکتور است. چرا که طراحی یک سایت جذاب و کاربر پسند درحالی که هیچ کاربری به سراغ آن نمی‌آید، مانند تاسیس یک فروشگاه مدرن و مجهز، در جایی است که هیچ آدمی از آن جا عبور نمی‌کند! بنابراین، برای رونق و پیشرفت سایتتان باید جامعه هدف را شناسایی کرده و علاوه بر جلب توجه آن‌ها، به کمک موتورهای جستوجو نیز، خود را در معرض دید آن‌ها قرار دهید و این هدف جز از طریق سئو وب سایت امکان پذیر نخواهد بود. از این رو، خیلی از صاحبان کسب و کار اینترنتی به دنبال یادگیری و آموزش سئو هستند. علاوه بر این افراد، برخی دیگر نیز به دنبال آموزش سئو هستند تا با متخصص شدن در آن، به کسب درآمد در این حوزه بپردازند.

چراکه همانطور که گفتیم، افزایش فروش و مشتری مهم‌ترین مسائلی هستند که صاحبان کسب و کار‌ها همواره به آن توجه دارند و آموزش سئو می‌‌تواند مهم‌ترین گام برای کمک به این امر باشد.
از این رو با آموزش سئو از سطح مقدماتی تا پیشرفته علاوه بر جذب مشتری بیشتر، اعتبار و ارزش کسب و کارتان را نیز افزایش می‌‌دهید. از طرفی دیگر نیز، حتی اگر کسب و کار و وب سایتی هم نداشته باشید، با یادگیری سئو می‌توانید به یکی از مشاغل پر درآمد ایرانی و خارجی دست یابید.

از این رو، ما برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

توجه داشته باشید که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه و کافی، می‌توانید در این راه موفق شده و در نهایت می‌توانید یا وارد بازار کار شده و یا وب سایت خود را به رتبه‌های اول گوگل برسانید .