!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

آیا به دنبال تبدیل شدن به یک متخصص در حوزه مهندسی شیمی هستید؟ آیا می‌خواهید توانمندی‌های علمی و عملی خود را توسعه داده و به دنیایی از امکانات شگفت انگیز در دسترس شیمی مدرن و نرم‌افزارهای مهندسی شیمی بپیوندید؟ اگر پاسخ شما بله است، ما دوره‌های بی‌نظیر آموزش مهندسی شیمی و آموزش نرم افزارهای مهندسی شیمی را برای شما داریم.

برخلاف تصور عموم مردم، تنها تعداد محدودی از واحدهای درسی این رشته، به شیمی مرتبط می‌باشد و بخش اعظم آن با پدیده‌های انتقال، ریاضیات و استفاده از نرم افزارهای مربوطه، مرتبط است.

علوم و مهارت‌های فنی و نرم افزاری حیاتی مورد نیاز در مهندسی شیمی عبارتند از:

 1. درک عمیق شیمی
 2. مهندسی مکانیک و دینامیک سیالات و پدیده‌های انتقال
 3. دروس مرتبط با سازه مانند استاتیک
 4. طراحی فرآیند
 5. نرم افزارهای شبیه سازی و مدلسازی
 6. نرم افزارهای کنترل و ایمنی
 7. نرم افزارهای عمومی مانند متلب، آفیس و…
 8. و…

توجه داشته باشید که برای فعالیت در هر کدام از حوزه‌های مرتبط به این رشته، تنها به بخشی از موارد بالا نیاز می‌باشد.

از این رو، کافی است، پس از بررسی و انتخاب حوزه مدنظرتان، به شرکت در دوره‌های آموزش مهندسی شیمی و آموزش نرم افزارهای مهندسی شیمی مورد نیاز آن شاخه بپردازید.

دوره‌های ما با تمرکز بر تازه‌ترین دانش‌های علمی و فنی در زمینه مهندسی شیمی و ابزارهای نرم‌افزاری مهندسی شیمی طراحی شده‌اند. این دوره‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا به عنوان یک متخصص مطلع و ماهر در این زمینه عمل کنید.

با شرکت در دوره‌های ما، شما خواهید توانست:

 • اصول و مبانی مهندسی شیمی را درک کرده و از آن‌ها برای حل مسائل پیچیده مهندسی شیمی استفاده کنید.
 • از نرم‌افزارهای مهندسی شیمی مانند Aspen HYSYS، COMSOL Multiphysics و MATLAB بهره‌برداری کنید و پروژه‌های عملی را با آنها پیاده‌سازی کنید.
 • با تکنیک‌های طراحی و تحلیل واحدهای شیمیایی و تجهیزات پروسه آشنا شوید.
 • در مسائل مهم ایمنی و محیط زیست مرتبط با شیمی آگاهی داشته باشید و به توسعه پایداری در صنایع شیمی کمک کنید.

ما برای راحتی حال شما همراهان گرامی همچون سایر دوره‌های آموزش فنی ، آموزش مهندسی و آموزش نرم افزارهای مهندسی در فرصت پلاس، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. این دوره‌ها شامل آموزش‌هایی مانند:

توجه داشته باشید، هرچه را که در این راه هزینه کنید، سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه و کافی، تسلط لازمه را یافته و می‌توانید به یک متخصص شیمی مدرن تبدیل شوید و به پیشرفت و توسعه در این حوزه همراهی کنید. همچنین، با ارتقاء مهارت‌های خود، به موقعیت‌های شگفت انگیز در بازار کار دست یابید.

پس فرصت را از دست ندهید و از این موقعیت برای شروع یادگیری و پیشرفت حرفه‌ای خود بهره‌برید. در دوره‌های آموزش مهندسی شیمی و آموزش نرم افزارهای مهندسی شیمی دلخواهتان شرکت کنید و به سوی دنیایی از دانش و امکانات شگفت انگیز در مهندسی شیمی و نرم‌افزارهای مرتبط با آن بروید.