آموزش اصول گزارش نویسی در مهندسی ساختمان
70%
تخفیف

دوره پیشرفته آموزش اصول گزارش نویسی در مهندسی ساختمان (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

آشنایی با ضوابط گزارش نویسی، نحوه برخورد با کارفرما، اصول نظارت و بازدیدهای مستمر، حقوق مهندسین ناظر و طراح از منظر انتظامی و قضایی و …

1,800,000 تومان

یکی از شاخه‌های مهندسی، عمران می‌باشد. اگر مشغول تحصیل در این رشته هستید و یا تحصیلات خود را در این حوزه به پایان رساندید و می‌خواهید جذب بازار کار شوید و یا به درجات بالاتر شغلی در حرفه خود برسید، باید بدانید که صرف داشتن مدرک دانشگاهی، کافی نیست و به مهارت‌هایی بیشتر از آنچه که در دانشگاه آموختید، نیاز دارید. تمامی این مهارت‌ها، چه فنی و چه نرم افزاری لازمه استخدام شما بوده و در دانشگاه‌ها تدریس نمی‌شوند. از این رو برای دست یابی به تمامی این قابلیت‌ها، نیاز به شرکت در دوره‌های آموزش مهندسی عمران و آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران دارید.
این دوره ها تمامی دانش و مهارتی که برای تبدیل شدن به یک مهندس عمران خبره و توانمند احتیاج دارید، برایتان فراهم می‌کند.

ظهور نرم افزارها، انقلاب بزرگی در مهندسی ایجاد کرد. این نرم افزارها به مهندسان در راستای موارد زیر کمک می‌کند:
انجام محاسبات پیچیده
مدل‌سازی
تمرین طراحی
تحلیل زیرساخت‌ها
و…

از طرف دیگر، علاوه بر مهارت‌های نرم افزاری به مهارت‌های فنی نیز، نیاز دارید. نکته قابل توجه در این مورد، این است که شما باید بدانید، تمایل به فعالیت در کدام حوزه را دارید تا نرم افزارها و مهارت‌های فنی همان حوزه را یاد بگیرید.

پس از مرحله فوق، قدم بعدی، پیدا کردن بهترین و مناسب‌ترین دوره‌های آموزش مهندسی عمران و آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران برای حوزه مدنظرتان است.

از این رو ما برای راحتی حال شما مهندسین گرامی، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

توجه داشته باشید، هرچه را که در این راه هزینه کنید، سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه و کافی، تسلط کامل بر حوزه های مختلفی همچون نقشه کشی ، تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی ، کار با نرم افزاره و … یافته و با توجه به هدفتان، می توانید اجرای بزرگترین پروژه های عمرانی را برعهده گرفته و وارد بازار کار شده و یا به درجات بالاتر شغلی حرفه‌تان دست یابید.

پس فرصت را از دست نداده و همین حالا در دوره مورد نیازتان شرکت کنید.