آموزش ترید ارز دیجیتال
45%
تخفیف

دوره معامله گری حرفه ای در بازار رمز ارزها

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره به طور خلاصه، معمولا در دوره های جامع خودم سعی می‌کنم تجارب و روشهایی که خودم در معاملاتم…
9,900,000 تومان
آموزش تحلیل تکنیکال
56%
تخفیف

دوره جامع تحلیل تکنیکال (مقدماتی و پیشرفته)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره: تحلیل تکنیکال روشی برای پیش‌بینی قیمت‌ها در بازار از طریق مطالعه وضعیت گذشته بازار است. در این تحلیل…
699,000 تومان

برای آن که بتوان در یک بازار مالی بر اساس منطق و دلیل تصمیم گرفت، نیاز به تحلیل‌های مختلف داریم. یکی از چیزهایی که برای تحلیل بهتر بازار به ما کمک می‌کند نمودارها و سایر داده‌های آماری در آن بازار است. اما برای تحلیل این داده‌ها ابتدا نیاز به آموزش تحلیل تکنیکال داریم.

تحلی تکنیکال در واقع ارزشیابی یک سهام بر اساس قیمت‌های پیشین آن و پیشبینی رفتار آینده‌اش بر اساس رفتار گذشته‌اش و به کمک الگوها و روندهای موجود، می‌باشد.
به کمک این تحلیل می‌توانیم به جای تصمیم بر اساس هیجان، جو مردم و رسانه‌ها و همچنین اخباری که از صحت آن‌ها مطمعن نیسیم. بر اساس اطلاعات و داده‌هایی که از صحت آن‌ها مطمعن هستیم. به صورت کاملاً منطقی تصمیم بگیریم. چرا که معامله کردن، بدون تحلیل و تفکر با قمار فرقی ندارد. و بیشتر بازی شانس است تا معامله.
از این رو ما، جهت کمک به شما عزیزان در راستای داشتن عملکردی بهتر در بازارهای مالی، تصمیم به ارائه‌ی دوره های آموزش تحلیل تکنیکال مختلف، گرفتیم. این دوره‌ها که هم به صورت حضوری و هم غیر حضور هستند؛ می‌توانند پاسخ گوی نیازهای شما عزیزان باشند.
پس اگر می‌خواهید با دانش و علم کافی وارد بازار شوید و به جای تکیه بر شانس، بر علم و دانش تکیه کنید. با دوره های آموزش تحلیل تکنیکال ما همراه شوید. و با شرکت در آن‌ها و تمرین کردن، در امر تحلیل حرفه‌ای شوید.
مطمئن باشید که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.