!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

پایگاه داده در دنیای امروز به یک گنجینه گران‌بها تبدیل شده است، از اطلاعاتی که برای تصمیم‌گیری‌ها شما را راهنمایی می‌کنند تا به داده‌هایی که کسب‌وکارها را به پیشرفت هدایت می‌کنند. آیا می‌خواهید از این گنجینه بهره‌برداری کنید؟ آیا به دنبال راهی برای یادگیری و آموزش پایگاه داده و تبدیل شدن به یک متخصص در این حوزه هستید؟

دوره‌های آموزشی ما با هدف روشن کردن راه شما در دنیای پایگاه‌های داده آماده شده‌اند. از مباحث مقدماتی تا تخصصی، این دوره‌ها به شما تمام اصول، تکنیک‌ها و بهترین روش‌های کار با پایگاه‌های داده را آموزش خواهند داد. از SQL تا NoSQL، از طراحی تا بهینه‌سازی، از مدیریت تا امنیت، همه جنبه‌های پایگاه‌های داده در این دوره‌ها پوشش داده می‌شوند.

انواع پایگاه داده عبارت است از:

 1. پایگاه داده NoSQL
 2. پایگاه داده رابطه‌ای (Relational)
 3. پایگاه داده متن باز (Open Source)
 4. پایگاه داده مبتنی بر فضای ابری (Cloud)
 5. پایگاه داده کلید مقدار
 6. پایگاه داده سلسه مراتبی (Hierarchical)
 7. پایگاه داده توزیع شده (Distributed)
 8. پایگاه داده ستون گسترده
 9. پایگاه داده متمرکز (Centralized)
 10. پایگاه داده گرافی (Graph)
 11. پایگاه داده شی‌گرا (Object Oriented)
 12. پایگاه داده ستونی
 13. انبارهای داده (Data Warehouses)
 14. پایگاه داده سری زمانی (Time Series)

ما برای راحتی حال شما عزیزان همچون سایر دوره‌های آموزش برنامه نویسی و آموزش ای تی فرصت پلاس، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

تنها کافی است با توجه به سطح خود، شرایطتان و همچنین هدفی که دارید، دوره مناسبتان را برگزیده و در آن شرکت کنید.

مطمئن باشید هرچه در این راه هزینه کنید به نوعی سرمایه گذاری بوده و در صورت تلاش، اختصاص وقت کافی و تمرین مستمر، می‌توانید به دانش و مهارت مورد نیازتان دست یابید و حتی جذب بازار کار شوید و یا به ارتقا شغلی دست یابید.

پس با ما همراه شوید و به یک ماجراجویی جدید در دنیای داده‌ها و پایگاه‌های آن بپیوندید. دوره‌های آموزش پایگاه داده ما به شما فرصتی بی‌نظیر برای گسترش دانش و شروع یک فرآیند یادگیری پایدار ارائه می‌دهند. با شرکت در دوره دلخواهتان در فرصت پلاس، از دانش غنی پایگاه‌های داده بهره‌برداری کرده و در دنیای مدرن به رشد خود کمک کنید.