!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

اگر همیشه رویای ساختن بازی‌های خود را داشته‌اید، فرصتی بزرگ برای تبدیل این رویا به واقعیت رسیده است. دوره‌های آموزش بازی سازی ما با هدف ارتقاء شما از سطح علاقه‌مندی به سطح حرفه‌ای در دنیای ساخت بازی‌ها طراحی شده‌اند.

در این دوره‌ها، از مفاهیم ابتدایی گرفته تا مهارت‌های پیشرفته، همه جزئیات لازم برای ساخت بازی‌های هیجان‌انگیز را یاد خواهید گرفت.

چه شما تازه‌کار هستید یا تجربه‌ای در این حوزه دارید، دوره‌های ما همچون سایر دوره‌های گروه آموزش برنامه نویسی و آموزش ای تی شامل سرفصل‌های گوناگونی از جمله طراحی داستان، گرافیک، برنامه‌نویسی، اثرات صوتی و بهینه‌سازی در سطوح مختلف و به صورت آنلاین و آفلاین هستند. تضمین می‌کنیم که توانایی‌هایی که از این دوره‌ها به دست می‌آورید، شما را قادر به ساخت بازی‌هایی با کیفیت و جذابیت بیشتر خواهد کرد.

یک توسعه دهنده بازی می تواند یک برنامه نویس، یک طراح صدا، یک هنرمند، یک طراح یا بسیاری از نقش های دیگر موجود در این صنعت باشد.

جایگاه‌های شغلی این صنعت بسیار متفاوت بوده و تقریباً هر علاقه و استعدادی را پوشش می‌دهد.

پس اگر شما هم، علاقه مند به فعالیت در این صنعت پول ساز هستید، وقت را از دست نداده و به سرعت دست به کار شده و در دوره‌های آموزش بازی سازی و آموزش نرم افزارهای کاربردی دیگر مانند آموزش آفیس ، آموزش ساخت انیمیشن و آموزش مدل سازی 3D ، آموزش گرفیک و آموزش طراحی دلخواهتان در فرصت پلاس شرکت کنید. تنها کافی است در دوره‌ها شرکت کرده و نهایت تلاشتان را به کار گیرید.

اگر به دنبال یادگیری مهارت‌هایی هستید که به شما در جهت ورود به بازی‌سازی حرفه‌ای کمک کند، این دوره‌ها برای شماست. هم‌اکنون با ما همراه شوید و به دنیای جذاب و بی‌پایان ساخت بازی‌ها پا گذارید.