!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

آموزش امنیت و شبکه، آموزش دو مهارت ضروری برای دنیای امروز

آیا می‌خواهید دنیای دیجیتال را به دست خود بگیرید؟ آیا به دنبال مهارت‌هایی هستید که شما را در دنیای مدرن به رهبری ببرند؟ اگر پاسخ شما بله است، دوره‌های آموزش امنیت و آموزش شبکه بهترین گزینه برای شما هستند!

از گذشته تا به امروز شاهد پیشرفت چشم گیر اطلاعات و ارتباطات بوده‌ایم. هرچه این اطلاعات و ارتباطات گسترده‌‌تر شدند، نقش ایجاد شبکه و حفظ امنیت آن شبکه نیز، پررنگ‌تر شد. از این رو از مشاغل مهمی در حوزه امنیت و شبکه بوجود آمدند. این مشاغل به دلیل اهمیت زیادی که دارند، جزو مشاغل پردرآمد با بازار و آینده کاری عالی به حساب می‌آیند و به همین دلیل افراد زیادی در دنیای آموزش برنامه نویسی و آموزش IT ، به دنبال آموزش امنیت و یا آموزش شبکه هستند.

چرا که هیچ کسب و کار و سازمانی را نمی‌توان یافت که بی نیاز از کامپیوترها و شبکه سازی بین آن‌ها باشد. همچنین، هیچ کسی را نمی‌توان یافت که به دنبال تضمین امنیت اطلاعات خود نباشد.
پس قطعاً تمامی سازمان‌ها و کسب وکارها به متخصص امنیت و متخصص شبکه، در بخش دیجیتال خود، احتیاج دارند.

چرا باید امنیت و شبکه یاد بگیریم؟

 • امکان محافظت از خود، سازمان و اطلاعات شما در برابر تهدیدات امنیتی
 • امکان ایجاد و مدیریت شبکه‌های ایمن و کارآمد
 • امکان کسب درآمد از طریق مشاوره‌ی امنیتی یا شبکه‌ای

انواع دوره‌های آموزش امنیت و آموزش شبکه در فرصت پلاس:

دوره‌های امنیت و شبکه در سطوح مختلف برگزار می‌شوند، از دوره‌های مقدماتی برای علاقه‌مندان تا دوره‌های پیشرفته برای متخصصان امنیت و شبکه.

 • دوره‌های آموزش مقدماتی امنیت و آموزش مقدماتی شبکه

این دوره‌ها برای افرادی مناسب هستند که هیچ آشنایی با امنیت و شبکه ندارند. در این دوره‌ها، مفاهیم پایه‌ای امنیت و شبکه مانند انواع تهدیدات امنیتی، اصول طراحی شبکه و پروتکل‌های شبکه آموزش داده می‌شود.

 • دوره‌های آموزش پیشرفته امنیت و آموزش پیشرفته شبکه

این دوره‌ها برای افرادی مناسب هستند که قصد دارند دانش و مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلف امنیت و شبکه، مانند امنیت اطلاعات، امنیت سایبری و امنیت شبکه، افزایش دهند.

 • دوره‌های آموزش تخصصی امنیت و آموزش تخصصی شبکه

این دوره‌ها در زمینه‌های خاصی از امنیت و شبکه برگزار می‌شوند، مانند امنیت نرم‌افزار، امنیت سخت‌افزار و امنیت شبکه‌های بی‌سیم.

 • دوره‌های آموزش آنلاین و یا آموزش آفلاین امنیت و شبکه

دوره‌های آموزش آنلاین شبکه و امنیت و یا دوره‌های آفلاین، یک گزینه‌ی مناسب برای افرادی هستند که به دنبال یادگیری امنیت و شبکه در منزل یا محل کار خود هستند. این دوره‌ها معمولاً از طریق پلتفرم‌های آموزش آنلاین ارائه می‌شوند.

کدام دوره‌ی امنیت و شبکه برای من مناسب است؟

انتخاب دوره‌ی مناسب امنیت و شبکه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • سطح دانش و مهارت شما در امنیت و شبکه
 • هدف شما از یادگیری امنیت و شبکه
 • زمان و بودجه‌ی شما

اگر هیچ آشنایی با امنیت و شبکه ندارید، بهتر است از دوره‌های مقدماتی شروع کنید. اگر قصد دارید در زمینه‌ی خاصی از امنیت و شبکه فعالیت کنید، باید دوره‌های پیشرفته یا تخصصی را نیز بگذرانید.

علاوه بر موارد ذکر شده در متن بالا، در اینجا چند نکته‌ی مهم برای انتخاب دوره‌ی آموزش امنیت و شبکه آورده شده است:

 • اعتبار دوره‌ی آموزشی را بررسی کنید. قبل از ثبت‌نام در هر دوره‌ی آموزشی، حتماً اعتبار آن را بررسی کنید.
 • بررسی کنید که دوره‌ی آموزشی متناسب با نیاز شما است یا خیر. قبل از ثبت‌نام در هر دوره‌ی آموزشی، حتماً مشخص کنید که هدف شما از یادگیری امنیت و شبکه چیست. سپس، دوره‌ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.
 • بازخورد سایر دانشجویان را بخوانید. یکی از بهترین راه‌ها برای ارزیابی کیفیت یک دوره‌ی آموزشی، خواندن بازخورد سایر دانشجویان است.

 

دوره‌های آموزش امنیت ما با تمرکز بر جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های دفاعی در مقابل تهدیدات سایبری، شما را به یک متخصص امنیت تبدیل می‌کنند. از پنتستینگ تا تجزیه و تحلیل ارتباطات شبکه، همه جزئیات را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید از داده‌ها و اطلاعات خود محافظت کنید.

دوره‌های آموزش شبکه ما نیز شما را با عمق شبکه‌ها، طراحی و مدیریت آن‌ها آشنا می‌کنند. از شبکه‌های کوچک تا بزرگ، از مفاهیم ابتدایی تا پیچیده، ما شما را به یک کارشناس شبکه تبدیل می‌کنیم که قادر به ساختاردهی و بهینه‌سازی شبکه‌های پیچیده خواهید بود.

همچنین، ما در فرصت پلاس برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، آماده کرده‌ایم تا بتوانید مطابق با شرایطتان بهترین انتخاب را انجام دهید.

توجه داشته باشید که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

با دوره‌های ما، به دنیایی از فرصت‌ها قدم گذاشته مهارت‌های لازم برای جذب مشاغل مطلوب، یا حتی راه‌اندازی کسب و کارهای موفق را فرا خواهید گرفت. به توانایی‌های جدید دست پیدا کنید و با خیالی آسوده به آینده بنگرید. این دوره‌ها به دستاوردهای جدید شما در دنیای فناوری کمک خواهند کرد.
مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه، می‌توانید در این راه موفق شده و در نهایت وارد بازار کار شوید.

پس دوره مناسبتان را انتخاب کنید، آموزش ببینید و به دنیایی از امکانات واقعی پا بگذارید.