آموزش صفر تا صد برنامه نویسی پایتون ویژه بازار کار (کلاس آنلاین)
33%
تخفیف

آموزش صفر تا صد برنامه نویسی پایتون ویژه بازار کار (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

با شرکت در این دوره دیگر نیازی به آموزش پایتون ندارین و مستقیما وارد بازار کار شده.

2,000,000 تومان

آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی پایتون PYTHON (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

زبان پایتون دو مرحله آموزش دارد: ۱- شروع به یادگیری ۲- ادامه یادگیری به نظر کمی بدیهی میاد. ولی در…

120,000 تومان

آیا می‌خواهید به عنوان یک برنامه‌نویس حرفه‌ای در دنیای فناوری اطلاعات پیشرفت کنید؟ اگر به دنبال یادگیری یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی پرطرفدار و پرکاربرد هستید، دوره‌های آموزش پایتون ما به شما راهی سریع و موثر برای به دست آوردن این مهارت ارزشمند را ارائه می‌دهند.

پایتون یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی قدرتمند و آسان برای یادگیری است. این زبان از ابتدا تا پیشرفته توسط متخصصان تدریس می‌شود تا شما را در سفر به تسلط بر این زبان همراهی کنند. دوره‌های ما با مفاهیم ابتدایی شروع شده و به تدریج شما را با آموزش مباحث پیشرفته مانند آموزش طراحی سایت و آموزش توسعه وب، آموزش مهندسی نرم‌افزار، آموزش هوش مصنوعی و آموزش یادگیری ماشین آشنا می‌کنند.

ما برای راحتی حال شما، همانند سایر دوره‌های آموزش برنامه نویسی و آموزش ای تی فرصت پلاس، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید با توجه به شرایط مالی و زمانیتان و همچنین سطح علمیتان، مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

مطمئن باشید، هر چه اعم از پول، زمان و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری به حساب آمده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را در صورت تلاش و تمرین مستمر و کافی دیده و می‌توانید به هدفتان رسیده و حتی در صورت تمایل وارد بازار کار شوید.

پس از اتمام دوره‌های ما، شما آماده‌اید تا به عنوان یک برنامه‌نویس پایتون در صنعت فناوری اطلاعات فعالیت کنید. با دانش و تجربه‌ای که از ما به دست آورده‌اید، شما می‌توانید در توسعه نرم‌افزار، تحلیل داده، یادگیری ماشین، و بسیاری از حوزه‌های دیگر موفقیت‌آمیز باشید. به عنوان یک برنامه‌نویس حرفه‌ای، امکان تبدیل آرزوها و پروژه‌هایتان به واقعیت باز خواهد بود. به ما بپیوندید و دوره‌های آموزش پایتون را از دست ندهید. این فرصت را برای تغییر و بهبود حرفه‌ایتان بهره‌برداری کنید.