!

هیچ دورهی یافت نشد

دورهی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

بر اساس آخرین داده‌ها، زبان عربی، پس از اسپانیایی و فرانسوی، در رتبه بندی برترین زبان‌های مورد استفاده دنیا، در رتبه ششم قرار دارد. بیش از 274 میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت کرده و تعدادشان سالانه رو به افزایش است. عربی یک زبان کهن بوده و تاثیر قابل توجهی روی زبان‌های لاتین و یونانی داشته است و برخی لغات آن وارد پرتغالی و اسپانیایی نیز شده است. بنابراین یادگیری و آموزش عربی علاوه بر کاربردهایی که دارد، یکی از آموزش زبان های خارجی است که می‌تواند تجربیات فوق العاده‌ای را برای شما به ارمغان بیاورد.

علاوه بر دلایل بالا برخی افراد به دلیل مهاجرت به کشورهای عرب زبان و یا ورود به کار مترجمی زبان عربی، خواهان یادگیری و آموزش عربی هستند تا بتوانند از طریق مهاجرت تحصیلی یا شغلی، به این کشورها مهاجرت کنند.

از این رو ما برای راحتی حال شما زبان آموزان گرامی، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه و کافی، تسلط کامل بر این زبان پیدا خواهید کرد و علاوه بر اخد نمره زبان بالا، پس از مهاجرت نیز، در مکالمات خود مشکلی نخواهید داشت. همچنین اگر به دنبال اشتغال در حوزه مترجمی این زبان هستید نیز، می‌توانید به کمک دوره مناسبتان، جذب بازار کار شوید.

پس فرصت را از دست نداده و همین حالا در دوره‌ی مناسب و مورد نیازتان شرکت کنید.