آموزش مقدماتی زبان فرانسوی (کلاس آنلاین)
8%
تخفیف

آموزش مقدماتی زبان فرانسوی (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
  • آشنایی مقدماتی با زبان فرانسه
  • مکالمات مفدماتی
  • گرامر مقدماتی
  • آموزش واژگان مورد نیاز
550,000 تومان

زبان فرانسه (le français) یکی از زبان های رومی از خانواده هندی اروپایی بوده و زبان رسمی 29 کشور به شمار می‌رود. این کشورها گروه فرانکوفون (کشورهای استفاده کننده از زبان فرانسه) نام دارند. تا سال 2015 حدود 40 درصد از جمعیت فرانکوفون ها در اروپا، 35% آن‌ها در کشورهای آفریقای مرکزی و جنوب آفریقا و 15% نیز در آمریکای شمالی و خاورمیانه زندگی می‌کنند. در سال 2015 میلادی، زبان فرانسه دارای بین 77 تا 110 میلیون صحبت کننده مادری بوده و 190 میلیون نیز، به آموزش فرانسوی به عنوان زبان دوم پرداخته‌اند. در نتیجه چیزی حدود 270 میلیون فرد مسلط به زبان فرانسه در سرتاسر جهان داریم.

از طرفی دیگر نیز، این زبان، با داشتن پیشینه‌ای غنی در فرهنگ، هنر، دیپلماسی، ادبیات و علم، تاثیر بسیار زیادی بر روی بخش وسیعی از اصطلاحات این زمینه‌ها گذاشته است.
از این رو، هم اکنون فرانسه به عنوان یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، ناتو، وتو، کمیته بین المللی المپیک و بسیاری از انجمن های مطرح جهانی شناخته می‌شود. که این امر، طبق گفته مجله بلومبرگ و تحقیقی در سال 2011 سبب شده، فرانسوی سومین زبان کاربردی در دنیای تجارت (بعد از انگلیسی و چینی ماندارین) بشود. به همین دلیل، افراد زیادی در ایران و سرتاسر جهان، خواهان یادگیری و آموزش فرانسوی هستند.

علاوه بر دلایل بالا نیز، برخی افراد به دلیل مهاجرت به کشورهای گروه فرانکوفون و یا ورود به کار مترجمی زبان فرانسوی، خواهان یادگیری و آموزش فرانسوی هستند تا بتوانند از طریق مهاجرت تحصیلی یا شغلی، به این کشورها مهاجرت کنند.

از این رو ما در فرصت پلاس، برای راحتی حال شما زبان آموزان، همانند دیگر دوره‌های آموزش زبان های خارجی دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را، با توجه به شرایطتان انجام دهید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه و کافی، تسلط کامل بر زبان فرانسه پیدا خواهید کرد و علاوه بر اخد نمره زبان بالا، پس از مهاجرت نیز، در مکالمات خود مشکلی نخواهید داشت. همچنین اگر به دنبال اشتغال در حوزه مترجمی این زبان هستید نیز، می‌توانید به کمک دوره مناسبتان، جذب بازار کار شوید.

پس فرصت را از دست نداده و همین حالا در دوره آموزش فرانسوی مناسب و مورد نیازتان شرکت کنید.