آموزش مقدماتی زبان آلمانی (سطح A1) (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

این دوره به گونه ای طراحی شده است که دو گروه مختلف از زبان آموزان بتوانند از آن بهره ببرند:…

2,500,000 تومان

زبان آلمانی (Deutsch) به طور گسترده و به صورت رسمی در کشورهایی نظیر آلمان، اتریش، سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین استفاده می‌شود. همچنین به عنوان یکی از زبان‌های رسمی (اما نه اکثریت) در لوکزامبورگ و بلژیک است. این زبان از نظر ریشه شباهت و نزدیکی زیادی با زبان های هلندی و انگلیسی داشته و به طور کلی یکی از زبان‌های اصلی دنیا و زبان مادری بیش از 95 میلیون نفر در جهان می‌باشد. به همین دلیل، گسترده‌ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا و همچنین سومین زبان آموزش داده شده در ایالات متحده (بعد از اسپانیایی و فرانسه) و اتحادیه اروپا (بعد از انگلیسی و فرانسه) می‌باشد. از طرفی دیگر نیز، زبان آلمانی دومین زبان علمی جهان، از نظر تعداد مقالات نوشته شده و سومین زبان رایج در فضای مجازی (بعد از انگلیسی و روسی) به حساب می‌آید. از نظر تعداد کتاب‌های منتشر شده در سال نیز، پنجمین زبان جهان است. از این رو، خیلی از افراد در سرتاسر دنیا بنا به دلایل مختلفی چون دسترسی به نسخه اصلی خیلی از متون علمی و یا مهاجرت به دنبال یادگیری و آموزش آلمانی می‌باشند.
بنابراین، اگر خواهان مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی می‌باشید و یا نیاز دارید بنا به مقاصد علمیتان، به این زبان مسلط باشید و یا به دنبال ورود به بازار کار مترجمی زبان آلمانی هستید، ما از صفر تا صد این مسیر را همراه شما هستیم.

به این منظور، ما برای راحتی حال شما زبان آموزان گرامی، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

مطمئن باشید به کمک این دوره‌ها و با تلاش و تمرین روزانه و کافی، تسلط کامل بر این زبان پیدا خواهید کرد و می‌توانید به راحتی هر متنی را متوجه شده و حتی ترجمه کنید و به درآمد برسید و یا با اخد نمره زبان بالا، به روند مهاجرت خود کمک کرده و پس از مهاجرت نیز، در مکالمات خود مشکلی نداشته باشید.

پس فرصت را از دست نداده و همین حالا در دوره آموزش زبان آلمانی مناسب و مورد نیاز خود، شرکت کنید.