آموزش شطرنج مبتدی
11%
تخفیف

آموزش شطرنج مبتدی (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

– تسلط بازیکنان بر مرحله شروع بازی شطرنج که مهمترین مرحله ی بازی است.
– بیان نکات خاص در مورد حمله و دفاع
– افزایش دانش استراتژیک بازیکن که باعث برتری بازیکن در طول بازی می شود.

2,500,000 تومان
آموزش شطرنج حرفه ای
17%
تخفیف

آموزش شطرنج حرفه‌ای (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای

آشنایی با انواع ساختار پیاده ای رایج در شطرنج پس از مرحله گشایش

نحوه مانور و انتقال سوارها در هر وضعیت به پست صحیح خود

رسیدن به آخربازی مطلوب و دلخواه از وسط بازی پیچیده و مساوی یا متعادل

فواید کنترل مرکز : تسخیر فیزیکی با ابزار پیاده و همچنین کنترل از راه دور بوسیله فیانچتوی فیل

و …

2,000,000 تومان
28%
تخفیف

دوره آپدیت میکاپ شمیم مرتضویان (دوره ویدیویی)

بدون امتیاز 0 رای
  • آموزش پوست سازی و میکاپ اصولی و سبک برای داشتن یک پوست طبیعی و تمیز
  • آموزش ویژه مژه گذاری
2,900,000 تومان

آموزش صفر تا صد شطرنج (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره کلاس آموزش شطرنج (آنلاین) با هدف: مهارت یادگیری شطرنج به نوآموزان ارتقا کیفی بازیکنان مبتدی یادگیری مهارت های…
1,200,000 تومان

به دنیایی از زندگی بهتر خوش آمدید! آیا دنبال راه‌حل‌هایی هستید که بتوانید سبک زندگی سالم، متعادل و مفیدی را تجربه کنید؟ اگر پاسخ شما بله است، دوره‌های آموزش سبک زندگی ما برای شما آماده شده است.
همه‌ی ما دوست داریم، زندگی شاد، با برنامه‌ و به همراه روتین‌های مشخصی داشته باشیم. ولی تعداد خیلی کمی از ما موفق می‌شویم، بتوانیم زندگی رویاییمان را زندگی کنیم. اما چرا؟ پاسخ این سوال سبک زندگی‌های متفاوت از هم افراد برنده و بازنده است.

دوره‌های آموزش سبک زندگی در راه‌اندازی یک زندگی بهتر و متعادل کمک می‌کنند. با این دوره‌ها، شما قادر به بهبود موارد زیر خواهید بود:

  • تغذیه سالم و تناسب اندام: از طریق آموزش آشپزی ، آموزش ورزش و یادگیری در مورد تغذیه مناسب، ترفندهای سلامتی و تمرینات فیتنس، ما شما را در راستای داشتن بدنی سالم و قوی همراهی می‌کنیم.
  • مدیریت استرس و آرامش: با دوره های آموزش روانشناسی و یادگیری راهکارهای مدیریت استرس، تکنیک‌های آرامش و مهارت‌های روانشناسی، شما قادر خواهید بود زندگی روزمره خود را با آرامش و خوشبختی مدیریت کنید.
  • تعادل کار و زندگی: با کمک استراتژی‌های مدیریت زمان، بهبود توازن بین کار و زندگی را تجربه کنید و به راحتی موفقیت و خوشبختی را در هر دو جنبه به دست آورید.
  • ارتقای روابط شخصی: با دوره های آموزش توسعه فردی مانند آموزش فن بیان ، آموزش رفتارشناسی و یادگیری مهارت‌های ارتباطی، مدیریت روابط و ایجاد ارتباطات عمیق و معنادار با دیگران، زندگی اجتماعی و شخصیتی موفق را تجربه کنید.

همانطور که می‌دانید سبک زندگی یک روش جامع نیست و نمی‌توان یک نسخه‌ی جامع برای همه پیچید. ولی می‌توان نکاتی را به طور کلی و جامع بیان کرد، تا افراد متناسب با خودشان آن را برای خودشان شخصی سازی کنند.

به همین جهت، ما برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر موضوع، نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

توجه داشته باشید که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

همین حالا ثبت نام کنید و گامی بزرگ به سوی یک زندگی سالم، متوازن و خوشبخت بردارید