دوره مبانی رنگ شناسی (آفلاین)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره دوره آموزش مبانی رنگ شناسی ، پایه و بیس نقاشی کاربردی برای رشته های نقاشی، طراحی لباس، تصویرسازی…
450,000 تومان

دوره مبانی رنگ شناسی در شیراز (کلاس حضوری)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره دوره آموزش مبانی رنگ شناسی ، پایه و بیس نقاشی کاربردی برای رشته های نقاشی، طراحی لباس، تصویرسازی…
450,000 تومان

هنرهای تجسمی یا بصری به شاخه‌ی گسترده‌ای از هنرهای مختلف مثل نقاشی، مجسمه سازی، خوش نویسی، عکاسی، گرافیک، طراحی، معماری، طراحی داخلی و صنعتی و… گفته می‌شود. اگرچه سرچشمه‌ی همه‌ی آن‌ها در درون آدمی و بر اساس خلاقیت است. اما به تنهایی این عوامل درونی و ذاتی کافی نیستند. چرا که ما برای به کارگیری این عوامل، به آموزش هنرهای تجسمی احتیاج داریم. چون تصورات ذهنی، زمانی که قرار است در دنیای بیرون عملی شوند؛ دیگر به راحتی آنچه در تصوراتمان بودند؛ نیستند.

حتی اگر احساس می‌کنید که استعدادش را ندارید نیز، (البته باید اشاره کنیم که، به لطف علم نروساینس، ثابت شده است که می‌توان با تکرار و تمرین، در هر چیزی استعداد پیدا کرد.) می‌توانید به کمک دوره های آموزش هنرهای تجسمی مختلف، در زمینه‌ی مورد علاقه‌تان، به یادگیری بپردازید و حتی حرفه‌ای شوید.
فقط کافی است صبور باشید و بیشتر تمرین کنید.

در راستای همین امر، ما تصمیم گرفتیم تا بخشی از آموزش‌های فرصت پلاس را، به این بعد فرح بخش زندگی انسانی اختصاص داده و به برگزاری دوره‌های مختلف حضوری و غیر حضوری، در این حوزه، بپردازیم.

برای این کار، کافی است که نام هنر تجسمی دلخواهتان را سرچ کرده و از بین دوره‌های موجود در سایت، موردی که مناسب شرایطتان هست را برگزینید و در کلاس‌های خود شرکت کنید.
باور داشته باشید که با پشت کار و تمرین پیوسته، (نه فوراً ولی حتماً) به نتیجه دلخواهتان می‌رسید.

پس اگر می‌خواهید راه هنر را به زندگی خود باز کنید؛ درنگ نکرده و هرچه زودتر با دوره های آموزش هنرهای تجسمی مدرسین ما، در فرصت پلاس، همراه شوید.