دوره طراحی فاز ۲ معماری در تهران (کلاس حضوری)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره اجرای صحیح یک ساختمان با هر نوع کاربری مستلزم طراحی و تولید انواع نقشه های فنی و استاندارد…
8,000,000 تومان

دوره نقشه کشی فاز یک معماری توسط نرم افزار اتوکد در تهران (کلاس حضوری)

بدون امتیاز 0 رای

دوره نقشه کشی فاز یک معماری دوره ای پروژه محور می باشد که بر اساس استانداردهای ترسیمی و توسط نرم…

6,000,000 تومان

یک معمار خوب باید هم یک مهندس خوب و هم یک هنرمند خوب باشد. اگرچه کار آسانی نیست؛ اما غیر ممکن هم نیست. به قول معروف نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود! پس اگر به دنبال ورود به بازار کار معماری هستید ویا می‌خواهید به یک معمار بهتر تبدیل شوید؛ در قدم اول باید در دوره های آموزش معماری و آموزش نرم افزار معماری متعددی شرکت کنید.
اما چرا؟
همانطور که می‌دانید، اگرچه تحصیلات دانشگاهی لازمه‌ی پیدا کردن یک شغل مناسب هستند. اما هرگز کافی نیستند.
چراکه بخش زیادی از آموخته‌های در دانشگاه، کاربردی در بازار کار ندارند و عملاً به درد ما نمی‌خورند. همچنین بسیاری از نرم افزارهای کاربردی و مهم و حتی خیلی از مهارت‌های عملی نیز در دانشگاه تدریس نمی‌شوند.
برای همین یک مهندس معمار در کنار تحصیلات دانشگاهی نیاز به شرکت در دوره های آموزش معماری و آموزش نرم افزار معماری مختلفی نیز، دارد. و باید بنا به حوزه و نوع فعالیتش، آن‌ها را نیز یاد بگیرد.
چراکه با توجه به بازار کار محدود حال حاضر، باید نسبت به سایرین برتری‌های زیادی داشته باشید. تا شانس موفقیتتان افزایش یابد.

و البته که نیاز نیست از بابت این موضوع نگران باشید. تیم فرصت پلاس تمام دوره‌هایی که لازمه‌ی تبدیل شدن به یک معمار خوب و حتی عالی است را در این بخش برای شما فراهم کرده است.
ما برای راحتی حال شما عزیزان، دوره‌های متنوعی از نظر نوع و سطح برگزاری، تدارک دیده‌ایم، تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

توجه داشته باشید که، هرچه اعم از پول، وقت و… در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت حتماً نتیجه مثبت آن را می‌بینید.
تنها کافی است که شما دوره‌های مورد نیاز خود را انتخاب کرده و در آن‌ها شرکت کنید. مطمئن باشید در صورت وقت گذاشتن و تکرار و تمرین مناسب، دیگر هیچ شباهتی به سایرین نخواهید داشت و تبدیل به یک معمار حرفه‌ای می‌شوید.

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان