آموزش صفر تا صد معامله گری حرفه ای در فارکس
45%
تخفیف

آموزش صفر تا صد معامله گری حرفه ای در فارکس (کلاس آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
معرفی دوره به طور خلاصه، معمولاً در دوره های جامع خودم سعی می‌کنم تجارب و روش‌هایی که خودم در معاملاتم…
9,900,000 تومان

بورس و فارکس، دو فرصت عالی برای پیشرفت مالی

از این پس، به سوی موفقیت مالی با قدم‌های محکم حرکت کنید! با دوره‌های آموزش بورس و آموزش فارکس ما در کنار سایر آموزش مالی و آموزش سرمایه گذاری مانند آموزش تحلیل تکنیکال ، در جهت کسب دانش عمیق در دنیای معاملات مالی قدم بردارید.
دوره‌های ما با همکاری با بهترین تحلیل‌گران مالی و متخصصان بازار، به شما راهی سریع و اثبات‌شده برای درک عمیق از روندها، شاخص‌ها، و نحوه تحلیل و پیش‌بینی بازارها ارائه می‌دهند. از مبتدی تا حرفه‌ای، دوره‌های ما با تدریس متداول، مطالب کاربردی و تمرینات عملی، شما را به دنیای پیچیده‌ی مالی آشنا می‌کنند.

چرا باید بورس و فارکس یاد بگیریم؟

 • افزایش دانش و آگاهی شما در مورد این بازارهای مالی
 • توانایی سرمایه‌گذاری و کسب درآمد از این بازارها
 • افزایش توانایی مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری‌های شما

انواع دوره‌های آموزش بورس و فارکس در فرصت پلاس:

دوره‌های بورس و فارکس در سطوح مختلف برگزار می‌شوند، از دوره‌های مقدماتی برای علاقه‌مندان تا دوره‌های پیشرفته برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ای.

 • دوره‌های آموزش مقدماتی بورس و آموزش مقدماتی فارکس

این دوره‌ها برای افرادی مناسب هستند که هیچ آشنایی با بورس و فارکس ندارند. در این دوره‌ها، مفاهیم پایه‌ای این بازارهای مالی مانند تاریخچه، انواع ابزارهای مالی و قوانین و مقررات آنها آموزش داده می‌شود.

 • دوره‌های آموزش پیشرفته بورس و آموزش پیشرفته فارکس

این دوره‌ها برای افرادی مناسب هستند که قصد دارند دانش و مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلف بورس و فارکس، مانند تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، افزایش دهند.

 • دوره‌های آموزش تخصصی بورس و آموزش تخصصی فارکس

این دوره‌ها در زمینه‌های خاصی از بورس و فارکس برگزار می‌شوند، مانند سرمایه‌گذاری در بورس، معاملات در فارکس و مدیریت ریسک در بازارهای مالی.

 • دوره‌های آموزش آنلاین و یا آموزش آفلاین بورس و فارکس

دوره‌های آموزش آنلاین فارکس و بورس و یا دوره‌های آفلاین، یک گزینه‌ی مناسب برای افرادی هستند که به دنبال یادگیری بورس و فارکس در منزل یا محل کار خود هستند. این دوره‌ها معمولاً از طریق پلتفرم‌های آموزش آنلاین ارائه می‌شوند.

کدام دوره‌ی آموزش بورس و یا آموزش فارکس برای من مناسب است؟

انتخاب دوره‌ی مناسب بورس و فارکس به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • سطح دانش و مهارت شما در بورس و فارکس
 • هدف شما از یادگیری بورس و فارکس
 • زمان و بودجه‌ی شما

اگر هیچ آشنایی با بورس و فارکس ندارید، بهتر است از دوره‌های مقدماتی شروع کنید. اگر قصد دارید در بورس و فارکس سرمایه‌گذاری کنید، باید دوره‌های پیشرفته را نیز بگذرانید. اگر قصد دارید دانش و مهارت‌های خود را در زمینه‌ی خاصی از بورس و فارکس افزایش دهید، باید دوره‌های تخصصی را انتخاب کنید.

علاوه بر موارد ذکر شده در متن بالا، در اینجا چند نکته‌ی مهم برای انتخاب دوره‌ی آموزش بورس و فارکس آورده شده است:

 • اعتبار دوره‌ی آموزشی را بررسی کنید. قبل از ثبت‌نام در هر دوره‌ی آموزشی، حتماً اعتبار آن را بررسی کنید.
 • بررسی کنید که دوره‌ی آموزشی متناسب با نیاز شما است یا خیر. قبل از ثبت‌نام در هر دوره‌ی آموزشی، حتماً مشخص کنید که هدف شما از یادگیری بورس و فارکس چیست. سپس، دوره‌ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

با ما، به جذابیت‌های بازارهای مالی نزدیک شوید و نه تنها اطلاعات تئوری‌ای بیاموزید، بلکه بتوانید این دانش را به صورت عملی بهره‌برداری کنید. آموزش‌های ما به شما امکان می‌دهند تا بدون ترس از ریسک، سرمایه‌گذاری‌های خود را بر اساس تحلیل دقیق انجام دهید و به سود خوبی دست یابید.

همانطور که می‌دانید در فضای اینترنت و همچنین در سطح شهر آموزشگاه‌ها و دوره های آموزش فارکس و بورس بمتعددی یافت می‌شود. اما تنها تعداد معدودی از آن‌ها، صلاحیت واقعی برای آموزش را دارند.

چرا که این بازارها علی الخصوص بازار فارکس پر از ریسک بوده و درصورت عدم دانش کافی، با ضررهای سنگینی مواجه خواهی شد. حتی ممکن است اصل سرمایه‌تان را نیز، از دست بدهید. اما از طرفی دیگر نیز، با داشتن دانش کافی می‌توانید سرمایه خود را به صورت چشم گیری، افزایش دهید.

به همین دلیل، ما در این بخش از فرصت پلاس، برای شما، دوره های آموزش فارکس و همچنین آموزش بورس متنوعی را تدارک دیده‌ایم تا به کمک آن‌ها و به صورت گام به گام، به صفر تا صد دانش مورد نیاز این دو بازار مالی دست یابید.

تنوع دوره‌های ما، از نظر نوع و سطح برگزاری، به شما کمک می‌کند تا، مناسب‌ترین و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

توجه داشته باشید که، هرچه در این راه هزینه کنید، به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در نهایت نتیجه مثبت آن را می‌بینید.

پس اگر به دنبال افزایش سرمایه خود و ورود به این بازارها هستید. حتماً در دوره های آموزشی مدرسین ما در فرصت پلاس، شرکت کرده و با ما، بهترین فرصت را برای بهبود وضعیت مالی خود را به دست آورید.