شرایط بازگشت وجه

این بخش به شما کمک می‌کند بفهمید که ما چطور درخواست عودت وجه را بررسی و پردازش می‌کنیم.

فرصت پلاس یک پلتفرم آموزشی واسط بین مدرس و دانشجو با ماهیت مارکت پلیس می‌باشد.هیچ یک از مدرسین تحت استخدام رسمی فرصت پلاس نیستند.از این رو برای اطمینان دانشجویان ساز و کاری در نظر گرفتیم تا دانشجویان با خیال آسوده بتوانند در دوره ها شرکت کنند و نگران عدم برگزاری یا کیفیت دوره نباشند.

توجه داشته باشید که تا قبل از پایان دوره آموزشی (آنلاین) شهریه شما نزد فرصت پلاس می‌ماند و در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از عدم برگزاری کلاس٬مغایرت مطالب کلاس با مشخصات دوره ٬مشکلات انضباطی و…شهریه دوره بصورت کامل به حساب یا کیف پول دانشجو بازگردانده می‌شود.

شرایط بازگشت وجه دوره های آنلاین

۱.در صورت عدم رضایت از جلسه اول دوره٬شهریه بصورت کامل به حساب دانشجو بازگردانده می‌شود.

۲.در صورت عدم برگزاری کلاس توسط مدرس یا کنسل شدن کلاس توسط مدرس شهریه بصورت کامل به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

۳. در صورت مشاهده موارد انضباطی و تخلف از جانب مدرس٬شهریه به صورت کامل به دانشجو بازگردانده خواهد شد.

دلیل شما برای درخواست عودت وجه باید منطقی باشد و تشخیص موجه بودن دلیل درخواست شما تنها با فرصت پلاس است.

شرایط بازگشت وجه دوره های آفلاین

شرایط درخواست عودت وجه دوره های ضبط شده از این قرار است:

(1) بیشتر از ۲۰٪ طول دوره را تماشا یا دانلود نکرده باشید.

(۲) پس از درخواست عودت وجه، اقدام به تماشا یا دانلود دوره نکرده باشید.

(۳) دلیل شما برای درخواست عودت وجه، موجه باشد (مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده یا کیفیت پایین دوره)

لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفادهٔ کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات فرصت پلاس را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.

پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه، طی ۲۴ ساعت کاری با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود و طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری شهریه پرداخت شده به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

فرصت پلاس ۱۰۰٪ وجه برگشتی را به حساب کیف پول شما در وبسایت فرصت پلاس برخواهد گرداند و در صورت تمایل دانشجو با یک دوره مشابه جایگزین خواهد شد و یا در صورت عدم تمایل دانشجو به شرکت در دوره جدید ۷۵٪ شهریه پرداختی کیف پول به حساب دانشجو بازگشت داده خواهد شد.

.برای درخواست عودت وجه، از طریق گزینه‌ی «ضمانت بازگشت وجه» در صفحه‌ی هر دوره یا بخش پشتیبانی اقدام کنید. در صورت عدم مشاهده این گزینه، مشخصا شرایط بازگشت وجه برای آن دوره برای شما وجود ندارد.